środa, 16 listopada 2011

110! ... O candy i nie tylko ...

Dziś dwie małe prace :)
Pierwsza z nich: notesik. Miał być romantyczny i kobiecy, zamykany, a przy tym do torebki, więc raczej z płaskimi ozdobami. Zamykany jest, a bardzo delikatne i romantyczne papiery przełamałam metalową ozdobną ramką:Druga praca to karteczka dla pewnego Dżentelmena, który za kilka dni kończy swój pierwszy roczek życia.A ponieważ wiem że lubicie słodkości, a ja mam w sobotę urodzinki, to myślę, że to idealna okazja, żeby Was trochę osłodzić :)

Zasady jak zwykle: proszę umieścić podlinkowane zdjęcie na blogu (najchętniej w pasku bocznym), wpisać się w komentarzach pod postem do 23 listopada włącznie i czekać na szczęśliwe losowanie :)
A co jest do wygrania: m.in. zestaw papierów 30x30 taki o KLIK Ukrył się pod spodem tej górki i go nie widać :D Gazetka scrapkowa, pare stempelków, nożyczki ozdobne i w ogóle różne tam dodatki :) Zapraszam :)

Pozdrawiam ciepło
mag

sobota, 5 listopada 2011

109! ... Box i notatnik dla pewnej wyjątkowej osóbki ...

Bez zbędnego gadania, za to dużo zdjęć, bo nie moge się zdecydować. Niestety zła jestem okropnie, bo zdjęcia są mało podobne do tego co w rzeczywistości, a kolory zupełnie przekłamane :(
A to specjalny prezent dla jutrzejszej solenizantki. Dziś wręczony więc mogę pokazać.I to by było na tyle, bo na więcej nie mam siły.
Dobrej nocy wszystkim!