piątek, 28 listopada 2014

224! Witaj na świecie

Takich dziecinnych kartek w pudełeczkach powstało u mnie w ostatnim czasie 30 sztuk :) Każda oczywiście inna, nie było dwóch dokładnie takich samych :) I to jeszcze nie koniec. A dziś pokażę jedną z nich:


poniedziałek, 24 listopada 2014

223! Biały ślub

Jak tylko słyszę słowa 'ślub' lub 'chrzest' to przed oczami od razu staje mi biała/jasna praca. Oczywiście zdarza się, że zrobię coś zupełnie innego, jednak ta biała klasyka przemawia do mnie najbardziej. 
Tak też było i tym razem. Dużo zdjęć, bo robione były w bardzo pochmurny dzień i ciężko coś wybrać, żeby odzwierciedlić to, jak praca wyglądała naprawdę.


Pozdrawiam ciepło
mag

czwartek, 20 listopada 2014

222! Drewniane pudełeczko

Pomiędzy jedną dziecinną pracą a drugą, pomiędzy kolejnym albumem, kartką, zaproszeniami na chrzest, musiałam zrobić coś zupełnie innego. 
No więc postanowiłam przeprosić się z mediami :)
W ruch poszło gesso, żel medium i mgiełki. Stempelki, maski i moja ukochana pasta. Trochę dodatków i drewniane pudełeczko na drobiazgi kompletnie zmieniło swój wygląd.

Zdjęcia kiepskie, ale niestety robione w bardzo pochmurny i ciemny dzień.wtorek, 18 listopada 2014

221! Album Florka

Album, w którym jest mix wszystkiego. 
Jest dużo kolorów, ale jest też monochromatycznie. Dziecięco i elegancko. Słodko i poważnie. 
Jest to miejsce na przeróżne historie dla pewnego małego chłopczyka, zarówno te słodkie, ja i te bardziej oficjalne. Mam nadzieję, że kiedyś będzie miał fajną pamiątkę z tego grubaska :)Karty ze środka (w tym sowa z facebook'owej zajawki):


I kilka zbliżeń na niektóre szczegóły:


Pozdrawiam
mag

poniedziałek, 17 listopada 2014

220! Urodziny

Pozytywna kartka urodzinowa, która miała być niespodzianką, ale oczywiście "dzięki" poczcie nie dotarła w ten dzień co trzeba ;)
Pozdrawiam tą wieczorowa porą
mag

piątek, 14 listopada 2014

219! Album na sesję z Maleństwem

Miał być album. Z sową. No i jest, chociaż ani album nie ten, ani sowa :)

Dzisiejsze albumy zostały przygotowane pod zdjęcia z sesji małżeństwa ze swoim świeżo narodzonym synkiem. Kolorystyka dobrana specjalnie pod nie. Takie albumy są świetnym prezentem dla dziadków lub rodziców chrzestnych. 


Pozdrawiam ciepło
mag