niedziela, 30 września 2012

156! I po raz drugi :)

Jak już siadam do kolorowania to rzadko mi się zdarza pomalować tylko jedną odbitkę. Dlatego też musiała powstać druga praca w zimowo-świątecznym klimacie :) W czerwono-zielonych, żywych kolorkach, tak jak lubię. Stempelek kolorowany Promarkerami. Dużo taśmy dystansowej i kosteczek, dzięki którym cała kartka jest bardzo przestrzenna :) Wykrojniki Spellbinders, które są bardzo uniwersalne, zwłaszcza rameczki: Labels One oraz Fancy Tags Two . I karteczka prezentuje się tak:

czwartek, 27 września 2012

155! Zima, zima, zima...

Po raz pierwszy w tym roku :) Ale tak się naoglądałam na innych blogach, że w końcu sama nie wytrzymałam :) Szczegółowy opis na blogu Scrapcafe, a ja zapraszam do oglądania:


Dobranoc
magpiątek, 21 września 2012

153! CAS cards ...

... mam Wam do pokazania dzisiaj, ale nie tylko. Nazbierało mi się jeszcze kilka innych zaległości.
Na moim - ulubionym ostatnio - blogu wyzwaniowym z Promarkerami pojawił się bardzo wdzięczny temat ostatnio CAS cards. Postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym i spróbować swoich sił. Powstała taka oto karteczka. Kolorowana jak zwykle Promarkerami więc zgłaszam ją na wyzwanie na wyżej wymienionym blogu. Napis jest zembossowany, mój fotograf, który miał nakazane koniecznie to uchwycić zawalił sprawę ;)

W podobnym klimacie zrobiłam też wpis do pewnego albumu wędrującego. Album należy do Jagi i nosi tytuł "Barwy życia". Ponieważ wpisywałam się pod koniec wędrówki, prawie wszystkie kolory już były zajęte. Tak więc postanowiłam zmierzyć się z bielą. Spodobało mi się. Tak bardzo, że mam już pewien projekt w głowie :) Kwiatki są białe jakby się kto pytał - chyba nie tylko ja nie umiem fotografować bieli :p

A na koniec coś, co powstało już dawno, jednak gdzieś mi zaginęły zdjęcia i dopiero dziś mogę pokazać. Zresztą dzięki uprzejmości Matilde, bo to ona zrobiła mi wszystkie zdjęcia. Otóż jakiś czas temu umówiłyśmy się z Matildę na małą wymiankę (kartka, notesik i tag; no właśnie, czy ja nie zrobiłam taga???).
Takie oto moje prace poleciały na wymiankę. Zupełnie nie w moim stylu, ale kompletnie się nie mogłam od takiego klimatu odczepić:

Oraz zakładeczka, którą już pokazywałam w tym poście. Natomiast od Matilde dostałam takie oto "botaniczne" cudeńka:Jeśli ktoś z Was dotrwał do końca, to gratuluję :)
Dobrej nocy
mag

poniedziałek, 17 września 2012

152! Przepiśnik

Soczysty przepiśnik w bardzo żywych kolorach. Stempelki kolorowane Promarkerami oczywiście, a ponieważ kryteria spełnione pracę zgłaszam do wyzwania na blogu: Passion for Promarker.


Pozdrawiam ciepło
mag

sobota, 8 września 2012

150! Deszczowa panienka ...

... w drugiej odsłonie. Tym razem o wiele bardziej energetyczna. Przepis na karteczkę możecie znaleźć na blogu Scrapcafe, natomiast u mnie jak zwykle dużo zdjęć :)
Dobranoc
mag

czwartek, 6 września 2012

149! Deszczowo...

Chociaż u mnie praktycznie cały czas słonecznie, to ten stempelek skradł moje serce :D
No i ten przepiękny wykrojnik... I ten drugi zresztą też. I woda, która się błyszczy jak prawdziwa woda...
Zdecydowanie lubię ta karteczkę :)
Dobrej nocy życzę
mag