piątek, 21 kwietnia 2017

325! Album komunijny w pudełku

Uwielbiam robić te albumy, uważam, że to fantastyczna pamiątka, bo można do niego upchnąć nie tylko zdjęcia z tego ważnego dla tak wielu dnia, ale także różne drobiazgi, a całość przyozdobić tak, żeby kojarzyła nam się z takim ważnym wspomnieniem. Zamknięty w pudełku pozwoli nam na wspominki przez długie lata.

Papiery z Galerii Papieru  idealnie nadają się do wszelkich albumowych tworów. Tu kolekcja "Miłość dodaje skrzydeł" oraz "Królowa śniegu II". Pojedyncze arkusze z innych kolekcji. Charakteru jak zwykle u mnie dodają Scrapińcowe tekturki oraz kwiatki WOC. W niektórych miejscach na zdjęcie przystemplowałam napis 'foto', w innych nie, a to wszystko dlatego, że osóbka dla której album wykonałam jest duszą bardzo artystyczną, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że oprócz zdjęć będzie chciała tam też umieścić twórczość własną :) Z tego też powodu wszystkie karty chowane od góry są wykonane z papieru akwarelowego.Ale dość gadania, pora na zdjęcia :)


A jako że na zdjęciach nie da się pokazać tych wszystkich kieszonkowych zakamarków zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu:
Pozdrawiam ciepło
mag


3 komentarze:

mosia m. pisze...

Imponujący!

Martyna Siekirka pisze...

Magda Twoje albumy wzbudzają zachwyt! Są wspaniałe: kolorystycznie, pod względem dodatków, pod względem detali (nawet te uchwyty do wyciągania kart. Achhh. Uwielbiam tego Twojego konika, bo chyba w albumach czujesz się najlepiej, prawda?

KWioletta pisze...

Rewelacyjny :D :D jak będę robiła swoim dzieciom albumy to odgapię co nieco ;)