sobota, 8 maja 2010

28! ... kto zgadnie co dziś? Oczywiście wędraś....

Nie wiem, kiedy znajdę trochę czasu żeby porobić coś oprócz wędrasi. Mam zaczęte dwa projekty, jeden większy, drugi mniejszy, ale jakoś nie mogę ich skończyć. Jak jest pogoda to wolę z Malutkiem spędzać czas na dworze, a wieczorami, kiedy może się Nim zając ktoś oprócz mnie to już padam na pyszczek. No i brakuje mi robienia moich kartek, ale cóż począć? Kiedyś sobie odbiję :)

Dzisiejszy wędraś należy do Magialeny. Temat: Księga cytatów. Wymagane były kolory: fiolet, czarny, biały, róż i srebro. U mnie jak zwykle z kolorami na zdjęciach trochę na bakier. Fiolet w rzeczywistości jest jaśniejszy, a reszta kolorów nie jest aż taka mdła. No i przyznaję, że miałam problem z cytatem. Mam tyle takich, które bardzo lubię, że nie mogłam się zdecydować :)
Uwaga - dużo zdjęć :D

Ps. Nie wiem, czy wpisy do albumu też można zgłaszać, ale na wszelki wypadek zgłoszę, najwyżej zostanie usunięty. Wyzwanie kwiatowe w diabelskim młynie.

2 komentarze:

Aga pisze...

ślicznie ci wyszedł:)

Ewik21 pisze...

wooooooow piękne sstronki wędrasia....cudne fiolety i złoto i te moltylkiiii oj uciekam oglądać jaszcze raz .Dzieki za udzoał w zabawie i zapraszam na kolejne!! Ewa DT diabelski MŁyn