poniedziałek, 17 maja 2010

32! ... kolejne ATC oraz kartka dla Mamy...

Tak mi się spodobało robienie ATC, że na wyzwanie czasowe Polki Scrapują zrobiłam jeszcze 3 sztuki. Nie są jakieś wyjątkowo piękne może, ale zapewniam, że wykonanie ich sprawiło mi dużo radości. Oczywiście fotki kiepskie, ale na ostatnim ATCiaku w rzeczywistości buzia mojego synka jest widoczna i nie ma tych czerwonych plam. Do tego wzięłam udział w wymianie ATC z tematem Dzieci, zdjęcia mojej pracy pokaże w swoim czasie.
Oprócz ATCiaków kolejna kartka dla Mamy. Także wykonana na wyzwanie Polki Scrapują, a przy okazji znów na wyzwanie kwiatowe w Diabelskim Młynie!

3 komentarze:

u Alojka pisze...

ja tez lubie ATCiaczki ale ta dla mamy jest fantastyczna. Przyznaje ze juz mialam jedno podejscie do niej i nie wyszla mi tak jak chcialam i czas aby probe powtorzyc. Piekna ta kartka.

Chimera pisze...

Uśmiałam się z Twojego komentarza u mnie :D Świetne te ATC, zwłaszcza pierwsze. A karteczka dla mamy bardzo elegancka i ciepła. Pozdrawiam

carrot pisze...

Pierwszy (znowu pierwszy :D) świetny, taki ciężki ale jednocześnie bardzo subtelny. Widzę, że świetnie Ci wychodzą ATC a ja się jakoś boję ich :D